Lesrooster - Dansschool Beyond Basic Ede
16595
page-template-default,page,page-id-16595,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-theme-ver-9.1.2,wpb-js-composer js-comp-ver-5.5.5,vc_responsive
 

Lesrooster

Lesrooster: Reguliere danslessen 2018-2019

 

Het nieuwe danslesrooster voor seizoen 2018-2019. Let op: er zijn een aantal nieuwe lessen en sommige lessen zijn gewijzigd/ verplaatst of heten nu anders. (voor het laatst gewijzigd op 19-08-2018)


Voor de jaarplanning scroll naar beneden

 

Legenda: INT=gevorderde les | ADV=ver gevorderd les | Selected=selectieteam(hiervoor moet auditie worden gedaan)

Mocht de filter van het lesrooster niet goed werken, refresh de webpagina.

Maandag Dinsdag Woensdag Donderdag Vrijdag Zaterdag
Dancekids 2-4
Docent: Anouk
09:00
09:45
Studio 1

Swingkids 5-8
Docent: Anouk
09:45
10:45
Studio 1
Streetdance / Hiphop 5-8
Docent: Nanda
16:30
17:30
Studio 1

Jazz 12-14
Docent: Kimberly
17:00
18:00
Studio 2

Jazz 9-11
Docent: Nanda
17:30
18:30
Studio 1

Modern / Jazz 11-14 (Selected)
Docent: Lotte / Kimberly
18:00
19:00
Studio 2
Hiphop 6-8 BOYS
Docent: Jarino
16:00
17:00
Studio 1

Modern 6-9 NIEUW
Docent: Anouk
16:00
17:00
Studio 2
Jazz 5-8
Docent: Lotte
16:00
17:00
Studio 2
Modern 9-11
Docent: Kimberly
16:00
17:00
Studio 2
Hiphop 9-11
Docent: Jarino
17:00
18:00
Studio 1

Klassiek Ballet 7-10 NIEUW
Docent: Anouk
17:00
18:00
Studio 2
Hiphop 9-11
Docent: Jarino
17:00
18:00
Studio 1

Modern / Jazz 7-10 (Selected)
Docent: Lotte
17:00
18:30
Studio 2

Hiphop 12-14
Docent: Jarino
18:00
19:00
Studio 1
Hiphop Break 9-12 BOYS
Docent: Jarino
17:00
18:00
Studio 1

Modern / Jazz 11-14 (Selected)
Docent: Lotte / Kimberly
17:00
18:00
Studio 2
Hiphop Break 13+ BOYS
Docent: Jarino
17:00
18:00
Studio 1
UniCrew t/m 13 (Selected)
Docent: Jarino
18:00
19:00
Studio 1

Jazz / Modern 15+ NIEUW
Docent: Anouk
18:30
19:30
Studio 2

Dans Conditie 15+ NIEUW
Docent: Anouk
19:30
20:30
Studio 2

DragonCrew 14-16 (Selected)
Docent: Jarino
19:30
20:30
Studio 1

Pilates Adults
Docent: Nikki
20:30
21:30
Studio 2
Modern 12-14
Docent: Kimberly
18:00
19:00
Studio 2

UniCrew t/m 13 (Selected)
Docent: Jarino
18:00
19:00
Studio 1
Hiphop Female 11-14
Docent: Nanda
19:00
20:00
Studio 1

Modern / Jazz 15+ (Selected)
Docent Lotte / Kimberly
19:00
20:00
Studio 2
Modern / Jazz 15+ (Selected)
Docent: Lotte / Kimberly
19:00
20:00
Studio 2
DragonCrew 14-16 (Selected)
Docent: Jarino
19:30
20:30
Studio 1

Modern 15+
Docent: Kimberly
19:30
20:30
Studio 2

Hiphop 15+ int
Docent: Jarino
20:30
21:30
Studio 1

Modern / Jazz Adults
Docent: Kimberly
20:30
21:30
Studio 2
Hiphop Female 15-18
Docent: Nanda
20:00
21:00
Studio 1

Modern 15+ (INT) NIEUW
Docent: Kimberly
20:00
21:00
Studio 2
Hiphop 15+
Docent: Jarino
20:00
21:00
Studio 1

Jazz Adults (INT.)
Docent: Lotte
20:00
21:00
Studio 2
Hiphop 17+ (ADV)
Docent: Jarino
20:30
22:00
Studio 1
Hiphop Female Adults
Docent: Nanda
21:00
22:00
Studio 1

Maandag

  • Streetdance / Hiphop 5-8
    16:30 - 17:30
  • Jazz 12-14
    17:00 - 18:00
  • Jazz 9-11
    17:30 - 18:30
  • Modern / Jazz 11-14 (Selected)
    18:00 - 19:00
  • Hiphop Female 11-14
    19:00 - 20:00
  • Modern / Jazz 15+ (Selected)
    19:00 - 20:00
  • Hiphop Female 15-18
    20:00 - 21:00
  • Modern 15+ (INT) NIEUW
    20:00 - 21:00
  • Hiphop Female Adults
    21:00 - 22:00

Dinsdag

  • Hiphop 6-8 BOYS
    16:00 - 17:00
  • Modern 6-9 NIEUW
    16:00 - 17:00
  • Hiphop 9-11
    17:00 - 18:00
  • Klassiek Ballet 7-10 NIEUW
    17:00 - 18:00
  • UniCrew t/m 13 (Selected)
    18:00 - 19:00
  • Jazz / Modern 15+ NIEUW
    18:30 - 19:30
  • Dans Conditie 15+ NIEUW
    19:30 - 20:30
  • DragonCrew 14-16 (Selected)
    19:30 - 20:30
  • Pilates Adults
    20:30 - 21:30

Woensdag

  • Jazz 5-8
    16:00 - 17:00
  • Hiphop 9-11
    17:00 - 18:00
  • Modern / Jazz 7-10 (Selected)
    17:00 - 18:30
  • Hiphop 12-14
    18:00 - 19:00
  • Modern / Jazz 15+ (Selected)
    19:00 - 20:00
  • Hiphop 15+
    20:00 - 21:00
  • Jazz Adults (INT.)
    20:00 - 21:00

Donderdag

  • Modern 9-11
    16:00 - 17:00
  • Hiphop Break 9-12 BOYS
    17:00 - 18:00
  • Modern / Jazz 11-14 (Selected)
    17:00 - 18:00
  • Modern 12-14
    18:00 - 19:00
  • UniCrew t/m 13 (Selected)
    18:00 - 19:00
  • DragonCrew 14-16 (Selected)
    19:30 - 20:30
  • Modern 15+
    19:30 - 20:30
  • Hiphop 15+ int
    20:30 - 21:30
  • Modern / Jazz Adults
    20:30 - 21:30

Vrijdag

  • Hiphop Break 13+ BOYS
    17:00 - 18:00
  • Hiphop 17+ (ADV)
    20:30 - 22:00

Zaterdag

  • Dancekids 2-4
    09:00 - 09:45
  • Swingkids 5-8
    09:45 - 10:45
Maandag Dinsdag Woensdag Donderdag Vrijdag Zaterdag
Dans Conditie 15+ NIEUW
Docent: Anouk
19:30
20:30
Studio 2

Pilates Adults
Docent: Nikki
20:30
21:30
Studio 2

Dinsdag

  • Dans Conditie 15+ NIEUW
    19:30 - 20:30
  • Pilates Adults
    20:30 - 21:30
Maandag Dinsdag Woensdag Donderdag Vrijdag Zaterdag
Streetdance / Hiphop 5-8
Docent: Nanda
16:30
17:30
Studio 1
Hiphop 6-8 BOYS
Docent: Jarino
16:00
17:00
Studio 1
Hiphop 9-11
Docent: Jarino
17:00
18:00
Studio 1
Hiphop 9-11
Docent: Jarino
17:00
18:00
Studio 1
Hiphop Break 9-12 BOYS
Docent: Jarino
17:00
18:00
Studio 1
Hiphop Break 13+ BOYS
Docent: Jarino
17:00
18:00
Studio 1
UniCrew t/m 13 (Selected)
Docent: Jarino
18:00
19:00
Studio 1
Hiphop 12-14
Docent: Jarino
18:00
19:00
Studio 1
UniCrew t/m 13 (Selected)
Docent: Jarino
18:00
19:00
Studio 1
Hiphop Female 11-14
Docent: Nanda
19:00
20:00
Studio 1
DragonCrew 14-16 (Selected)
Docent: Jarino
19:30
20:30
Studio 1
DragonCrew 14-16 (Selected)
Docent: Jarino
19:30
20:30
Studio 1

Hiphop 15+ int
Docent: Jarino
20:30
21:30
Studio 1
Hiphop Female 15-18
Docent: Nanda
20:00
21:00
Studio 1
Hiphop 15+
Docent: Jarino
20:00
21:00
Studio 1
Hiphop 17+ (ADV)
Docent: Jarino
20:30
22:00
Studio 1
Hiphop Female Adults
Docent: Nanda
21:00
22:00
Studio 1

Maandag

  • Streetdance / Hiphop 5-8
    16:30 - 17:30
  • Hiphop Female 11-14
    19:00 - 20:00
  • Hiphop Female 15-18
    20:00 - 21:00
  • Hiphop Female Adults
    21:00 - 22:00

Dinsdag

  • Hiphop 6-8 BOYS
    16:00 - 17:00
  • Hiphop 9-11
    17:00 - 18:00
  • UniCrew t/m 13 (Selected)
    18:00 - 19:00
  • DragonCrew 14-16 (Selected)
    19:30 - 20:30

Woensdag

  • Hiphop 9-11
    17:00 - 18:00
  • Hiphop 12-14
    18:00 - 19:00
  • Hiphop 15+
    20:00 - 21:00

Donderdag

  • Hiphop Break 9-12 BOYS
    17:00 - 18:00
  • UniCrew t/m 13 (Selected)
    18:00 - 19:00
  • DragonCrew 14-16 (Selected)
    19:30 - 20:30
  • Hiphop 15+ int
    20:30 - 21:30

Vrijdag

  • Hiphop Break 13+ BOYS
    17:00 - 18:00
  • Hiphop 17+ (ADV)
    20:30 - 22:00
Maandag Dinsdag Woensdag Donderdag Vrijdag Zaterdag
Jazz 5-8
Docent: Lotte
16:00
17:00
Studio 2
Jazz 12-14
Docent: Kimberly
17:00
18:00
Studio 2

Jazz 9-11
Docent: Nanda
17:30
18:30
Studio 1

Modern / Jazz 11-14 (Selected)
Docent: Lotte / Kimberly
18:00
19:00
Studio 2
Modern / Jazz 7-10 (Selected)
Docent: Lotte
17:00
18:30
Studio 2
Modern / Jazz 11-14 (Selected)
Docent: Lotte / Kimberly
17:00
18:00
Studio 2
Jazz / Modern 15+ NIEUW
Docent: Anouk
18:30
19:30
Studio 2
Modern / Jazz 15+ (Selected)
Docent Lotte / Kimberly
19:00
20:00
Studio 2
Modern / Jazz 15+ (Selected)
Docent: Lotte / Kimberly
19:00
20:00
Studio 2
Jazz Adults (INT.)
Docent: Lotte
20:00
21:00
Studio 2
Modern / Jazz Adults
Docent: Kimberly
20:30
21:30
Studio 2

Maandag

  • Jazz 12-14
    17:00 - 18:00
  • Jazz 9-11
    17:30 - 18:30
  • Modern / Jazz 11-14 (Selected)
    18:00 - 19:00
  • Modern / Jazz 15+ (Selected)
    19:00 - 20:00

Dinsdag

  • Jazz / Modern 15+ NIEUW
    18:30 - 19:30

Woensdag

  • Jazz 5-8
    16:00 - 17:00
  • Modern / Jazz 7-10 (Selected)
    17:00 - 18:30
  • Modern / Jazz 15+ (Selected)
    19:00 - 20:00
  • Jazz Adults (INT.)
    20:00 - 21:00

Donderdag

  • Modern / Jazz 11-14 (Selected)
    17:00 - 18:00
  • Modern / Jazz Adults
    20:30 - 21:30
Maandag Dinsdag Woensdag Donderdag Vrijdag Zaterdag
Dancekids 2-4
Docent: Anouk
09:00
09:45
Studio 1

Swingkids 5-8
Docent: Anouk
09:45
10:45
Studio 1

Zaterdag

  • Dancekids 2-4
    09:00 - 09:45
  • Swingkids 5-8
    09:45 - 10:45
Maandag Dinsdag Woensdag Donderdag Vrijdag Zaterdag
Klassiek Ballet 7-10 NIEUW
Docent: Anouk
17:00
18:00
Studio 2

Dinsdag

  • Klassiek Ballet 7-10 NIEUW
    17:00 - 18:00
Maandag Dinsdag Woensdag Donderdag Vrijdag Zaterdag
Modern 6-9 NIEUW
Docent: Anouk
16:00
17:00
Studio 2
Modern 9-11
Docent: Kimberly
16:00
17:00
Studio 2
Modern / Jazz 7-10 (Selected)
Docent: Lotte
17:00
18:30
Studio 2
Modern / Jazz 11-14 (Selected)
Docent: Lotte / Kimberly
17:00
18:00
Studio 2
Modern / Jazz 11-14 (Selected)
Docent: Lotte / Kimberly
18:00
19:00
Studio 2
Jazz / Modern 15+ NIEUW
Docent: Anouk
18:30
19:30
Studio 2
Modern 12-14
Docent: Kimberly
18:00
19:00
Studio 2
Modern / Jazz 15+ (Selected)
Docent Lotte / Kimberly
19:00
20:00
Studio 2
Modern / Jazz 15+ (Selected)
Docent: Lotte / Kimberly
19:00
20:00
Studio 2
Modern 15+
Docent: Kimberly
19:30
20:30
Studio 2

Modern / Jazz Adults
Docent: Kimberly
20:30
21:30
Studio 2
Modern 15+ (INT) NIEUW
Docent: Kimberly
20:00
21:00
Studio 2

Maandag

  • Modern / Jazz 11-14 (Selected)
    18:00 - 19:00
  • Modern / Jazz 15+ (Selected)
    19:00 - 20:00
  • Modern 15+ (INT) NIEUW
    20:00 - 21:00

Dinsdag

  • Modern 6-9 NIEUW
    16:00 - 17:00
  • Jazz / Modern 15+ NIEUW
    18:30 - 19:30

Woensdag

  • Modern / Jazz 7-10 (Selected)
    17:00 - 18:30
  • Modern / Jazz 15+ (Selected)
    19:00 - 20:00

Donderdag

  • Modern 9-11
    16:00 - 17:00
  • Modern / Jazz 11-14 (Selected)
    17:00 - 18:00
  • Modern 12-14
    18:00 - 19:00
  • Modern 15+
    19:30 - 20:30
  • Modern / Jazz Adults
    20:30 - 21:30
Maandag Dinsdag Woensdag Donderdag Vrijdag Zaterdag
Modern 15+ (INT) NIEUW
Docent: Kimberly
20:00
21:00
Studio 2
Pilates Adults
Docent: Nikki
20:30
21:30
Studio 2
Jazz Adults (INT.)
Docent: Lotte
20:00
21:00
Studio 2
Modern / Jazz Adults
Docent: Kimberly
20:30
21:30
Studio 2
Hiphop Female Adults
Docent: Nanda
21:00
22:00
Studio 1

Maandag

  • Modern 15+ (INT) NIEUW
    20:00 - 21:00
  • Hiphop Female Adults
    21:00 - 22:00

Dinsdag

  • Pilates Adults
    20:30 - 21:30

Woensdag

  • Jazz Adults (INT.)
    20:00 - 21:00

Donderdag

  • Modern / Jazz Adults
    20:30 - 21:30
No events available!

Jaarplanning 2018-2019

 

Activiteiten:

Shop Till You Drop (openlessen week): 3 september t/m 8 september 2018

Eindvoorstelling: 22 & 23 juni 2019

Vakanties en feestdagen. Wij zijn gesloten op de volgende data:

Zomervakantie: t/m 2 sept. 2018.  Maandag 3 september 2018 starten de lessen weer!

Herfstvakantie: 20 okt. 2018 t/m 28 okt. 2018

Sinterklaas: 5 dec. 2018 (lessen gaan door in overleg met docent en groep)

Kerstvakantie: 23 dec. 2018  t/m  6 jan. 2019

Voorjaarsvakantie: 24 febr. 2019  t/m  3 mrt. 2019

Eerste en Tweede paasdag: 21 & 22 apr. 2019

Koningsdag: 27 apr. 2019

Meivakantie: 28 apr. 2019  t/m 5 mei 2019 (onder voorbehoud, eventueel 2 weken)

Zomerstop: Juli en augustus 2019

 

Tijdens de bovenste data is Beyond Basic Ede gesloten. Het kan voorkomen dat trainingen door gaan, dit gaat altijd in overleg met de desbetreffende docent.

Watch Dragon ball super